Wigilia w Bursie

Święta coraz bliżej
6 grudnia 2017
Plan wycieczki do Uniejowa
4 stycznia 2018

Wigilia w Bursie

Tradycyjnie już od 12 lat przed świętami Bożego Narodzenia w naszej bursie jest wigilia dla wychowanków, pracowników i zaproszonych gości.
W tym roku spotkaliśmy się 19 grudnia. W wigilii gośćmi byli przedstawiciele ZS CKR w Nakle Śl. z Panią Dyrektor Łucją Chrzęstek Bar, proboszcz nakielskiej parafii Eugeniusz Bill, przedstawiciele rodziców z Rady Rodziców, przedstawiciele Stowarzyszenia Absolwentów naszej Szkoły, byli wychowankowie.
Każdego roku jest przygotowywane na tę okazję przedstawienie, w tym roku była to piękna i wzruszająca inscenizacja.
Tą drogą Wychowawcy serdecznie dziękują wszystkim biorącym udział wychowankom. Dziękujemy również, tym którzy byli obecni na wigilii. Niestety jak co roku znalazły się osoby (dobrze że nieliczne), które nie biorą udziału w przygotowaniach i nie szanują zaangażowania Koleżanek i Kolegów  i wolą wyjechać do domu.
W trakcie wigilii zostały wręczone dyplomy i puchary za turniej tenisa stołowego. W kategorii kobiet puchar Dyrektora BURSY w Nakle Śl. otrzymała Julia Kansy, a w kategorii mężczyzn puchar otrzymał Jacek Famuła. Przed  śpiewaniem kolęd Dyrektor na tegoroczne „dzieciątko” przekazał wychowankom prezent – telewizor 50″ 4K.
Młodzież przyjęła prezent oklaskami.  Życzymy naszej młodzieży Dosiego Roku i miłego pobytu w bursie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress